X
 • Sobota
  30.03.2019
  21:00

  EYES WIDE SHUT / MASK and MYSTERY / SWINGERS PARTY (tylko dla par) / EROTIC DISCO

  Kochani, 

   

  Czy nie jest tak, że co jakiś czas chcielibyście, choćby przez jedną noc poczuć się kimś innym? Kimś anonimowym, nierozpoznawalnym? Wykorzystać ten moment, żeby móc zachowywać się dokładnie tak, jak chcecie, bez oporów, bez konwenansów, bez strachu przed konsekwencjami? Dziś w PRIVE namawiamy Was do spełnienia właśnie tej fantazji - do wcielenia się w postać z Waszych najskrytszych marzeń. Zapraszamy na 

   

   

  EYES WIDE SHUT
  MASKOWĄ IMPREZĘ DLA PAR!  Pokaż nam swoje pragnienia zakładając maskę, stając się kompletnie anonimową osobą. Daj się ponieść swoim najbardziej wyuzdanym żądzom! Niech dzisiejszy wieczór stanie się owianą w tajemnicę świątynią Waszych pragnień!  Miej oczy szeroko zamknięte ...  Wśród zmysłowych kobiet, przystojnych mężczyzn i w tej atmosferze kuszącej nutki tajemniczości ... EYES WIDE SHUT to idealna impreza dla osób początkujących, które mają opory przed otwartym wejściem w świat swingu, który z jednej strony kusi, ale z drugiej wywołuje skrępowanie i obawy... Dziś będziecie mogli zostawić swoje prawdziwe oblicze za drzwiami klubu, a u nas stać się kimkolwiek tylko zechcecie...


   

  Zapraszamy zatem wszystkich miłośników tajemnicy, swingowania spod znaku wielkiej niewiadomej, zarówno tych z dużym doświadczeniem i gotowych na mocne zabawy, jak i tych z Was, którzy swoje pierwsze kroki w świecie swingu dopiero planują stawiać. Na dzisiejszej imprezie będzie okazja zintegrować się, poznać, wypić, potańczyć i pobawić się w swingowym stylu :) Pary, które dziś po raz pierwszy odwiedzą PRIVE będą mogły zwiedzić klub i porozmawiać z bardziej doświadczonymi bywalcami, a Ci, którzy niejedno już u nas widzieli będą mogli... robić to, co robią zawsze u nas w klubie - doskonale się bawić!!!

   

   


  A po 23:00, gdy już wybawicie się na parkiecie, korzystajcie z baru, parkietu, jacuzzi i sauny. Jeśli chcecie zmysłowego masażu... Profesjonalny stół do masażu już na Was czeka. Poza tym w PRIVE macie do dyspozycji, to czego tak naprawdę najbardziej potrzebujecie - miejsc do namiętnych, pełnych pasji i rozkoszy zabaw: łóżko wodne, pokoje z ogromnymi łożami i ścianami wyłożonymi lustrami, strefa do BDSM i zabaw w mniejszym gronie. To wszystko czeka już przygotowane na Was i Waszych nowych znajomych!!

   

   

   

   

  BAWIMY SIĘ JAK ZAWSZE OD 21:00 do 5:00 RANO!!!!

   

  Ci z naszych gości, którzy nie będą mieć maski będą mogli nieodpłatnie skorzystać z masek dostępnych w klubie ! :)

   

   

  ************* SPEŁNIJMY RAZEM WASZE MARZENIA! *************

   

  Na tej imprezie nie może Cię zabraknąć!

  Już dziś zarezerwuj miejsce na najbardziej szalonej imprezie i daj się ponieść gorącej atmosferze namiętności i zabawy!


  Prywatność i dyskrecja to podstawa !  ************* U NAS ŻYCIE BUDZI SIĘ NOCĄ ! *************

   

   

   

                    CENNIK:

   


  Para: 150pln       Singiel: brak      Singielka: brak

   

   

   

   

   

   
   

  DANE KONTAKTOWE

  Prive Club
  ul. Plebiscytowa 43
  42-700, Lubliniec (35km od Częstochowy)
  Polska – Śląsk
  tel. 730-777-377

   

   

  e-mail: info@club-prive.pl
  FB: https://www.facebook.com/priveswingersclub/
  Więcej na www.club-prive.pl

   

  Zanim zadzwonisz, zapoznaj się z treściami umieszczonymi na stronie. 
  Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych, ani nie informujemy o liczbie gości.

   

   

   

   

+48 730 777 377
KLUB PRIVE
ul.PLEBISCYTOWA 43
42-700 LUBLINIEC
info@club-prive.pl
Formularz kontaktowy
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy PRIVE jest zabronione!