X
 • Sobota
  10.11.2018

  ŚLĄSKI BAL DEBIUTANTÓW - PROMOCJA - 26 > DARMOWE WEJŚCIE* / DISCO / DJ

  Kochane i Kochani!!

   

  Drodzy stali bywalcy, ale przede wszystkim Wy, mający przed sobą swój pierwszy raz, ten wieczór jest dla Was. Żebyście się odważyli, poznali i wspólnie bawili. Dziś odbędzie się "wieczorek zapoznawczy", podczas którego poprosimy doświadczonych swingersów, żeby zaopiekowali się debiutantami. Pokazali im klub, opowiedzieli o zasadach, zabawach, uśmierzyli obawy i pokazali, jak wizytę w klubie wykorzystać dla maksymalnej swobody i przyjemności.


  Klub PRIVE zaprasza na PROMOCYJNĄ imprezę zapoznawczą kierowaną do osób młodych i par stawiających pierwsze kroki w świecie swingu! Na... 

   

   

  ŚLĄSKI BAL DEBIUTANTÓW

   

   

  Przyjdźcie do nas i przekonajcie się, że w PRIVE naprawę możecie robić wszystko, ale absolutnie niczego nie musicie. To motto naszego klubu i główna zasada, której przestrzeganie jest zawsze obowiązkowe. 

   

  Dziś osoby poniżej 26 roku życia do godziny 23:00 wchodzą za darmo!!!

   

  Nigdy nie byliście w klubie dla swingersów, a korci Was by wejść w ten świat? To jest w takim razie idealna impreza dla Was! Przyjdźcie, a nie pozostaniecie sami - zaopiekują się Wami doświadczeni swingersi i pokażą "z czym to się je"! Dzięki naszym wspólnym staraniom wejdziecie bezproblemowo w świat erotyki pełnej pasji i namiętności!

   

   

   

  PRIVE jest stworzony do stawiania pierwszych kroków w swingowaniu. Tuż po wejściu przywita Was Managerka PRIVE Ola, która z chęcią, dokładnie i bez najmniejszego skrępowania opowie Wam o zasadach panujących w klubie, gdzie są jakie atrakcje i jak się zachowywać, żeby wynieć z Waszej pierwszej wizyty jak najwięcej.

   

  Mamy też świadomość, że osoby początkujące chcą zazwyczaj powoli i delikatnie odkrywać świat swingu, dlatego między innymi strefę zabaw otwieramy dopiero po 23:00. Między 21:00, a 23:00 bawimy się wyłącznie w strefie dyskotekowej, jak w każdym klubie muzycznym (no może troszkę bardziej frywolnie). Specjalnie dla zaproszonych na dziś wieczór debiutantów, do 23:00 w strefie dyskotekowej będzie można poruszać się wyłącznie w strojach casual. Więcej informacji o właściwym stroju na imprezę znajdziecie w sekcji DRESSCODE. Strefach zabaw, na poziomach +1 i +2 obowiązują stroje erotyczne lub nagość.

   

  Ponadto w strefie zabaw, na poziomie +2 jest specjalnie wydzielona strefa, w której przebywać mogą wyłącznie pary, więc jeśli będąc parą będziecie chcieli spędzić trochę czasu w towarzystwie wyłącznie innych par, to jest miejsce, którego powinniście poszukać :) A jeśli będziecie mieli ochotę na odważniejsze zabawy we własnym, czy też większym, ale zamkniętym gronie, do Waszej dyspozycji są zamykane pokoje na poziomie +1, w których można bawić się mając pewność, że nikt nie będzie Wam przeszkadzał. 

   

  Przekonaliście się, że warto odwiedzić PRIVE? To przyjdźcie, zobaczcie i zostańcie z nami na dłużej ;)

   

   

   

   

   

  ************* SPEŁNIJMY RAZEM WASZE MARZENIA! *************

   

  Na tej imprezie nie może Cię zabraknąć!

  Już dziś zarezerwuj miejsce na najbardziej szalonej imprezie i daj się ponieść gorącej atmosferze namiętności i zabawy!


  Prywatność i dyskrecja to podstawa !  ************* U NAS ŻYCIE BUDZI SIĘ NOCĄ ! *************

   

   

                    CENNIK:

   


  Para: 150*pln       Singiel: 200*pln       Singielka: 50*pln

  *DZIŚ OSOBY PONIŻEJ 26 ROKU ŻYCIA ORAZ PARY < 52 WCHODZĄ DO KLUBU ZA DARMO (promocja obowiązuje do godziny 23:00)

   

   

   

   

   

   
   

  DANE KONTAKTOWE

  Prive Club
  ul. Plebiscytowa 43
  42-700, Lubliniec (35km od Częstochowy)
  Polska – Śląsk
  tel. 730-777-377

   

   

  e-mail: info@club-prive.pl
  FB: https://www.facebook.com/priveswingersclub/
  Więcej na www.club-prive.pl

   

  Zanim zadzwonisz, zapoznaj się z treściami umieszczonymi na stronie. 
  Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych, ani nie informujemy o liczbie gości.

   

+48 730 777 377
KLUB PRIVE
ul.PLEBISCYTOWA 43
42-700 LUBLINIEC
info@club-prive.pl
Formularz kontaktowy
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy PRIVE jest zabronione!